Sprzedaż biletów miesięcznych na Listopad wyłącznie w biurze!

Zapraszamy wszystkich do zakupu biletów miesięcznych na listopad. Jednocześnie przypominamy, że ze względu na rekordową ilość zakażeń na COVID-19 obowiązują ograniczone rozkłady jazdy na wszystkich liniach komunikacyjnych. Przed zakupem biletów miesięcznych prosimy o zapoznanie się z obowiązującym harmonogramem obsługi linii komunikacyjnych od 01.11.2020 r. (z ograniczeniami w weekendy – kupując bilet miesięczny akceptujesz obowiązujący harmonogram).

Sytuacja epidemiologiczna jest bardzo dynamiczna, dlatego też w każdej chwili obsługa linii komunikacyjnych może ulec zmianie. Prosimy na bieżąco śledzić nasz profil na Facebooku oraz stronę internetową.

W przypadku zakończenia zajęć zdalnych w dniu 08.11.2020 r. i rozpoczęciem zajęć w szkołach w formie tradycyjnej wszystkie kursy będą wznowione (wersja optymistyczna).

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego sprzedaż biletów będzie się odbywać tylko i wyłącznie w biurze w Gorlicach na ul. 11-go Listopada (wejście obok apteki AlbaBis, I piętro) w dniach:

  • 02.11. (poniedziałek);
  • 03.11. (wtorek);
  • 04.11 (środa)

w godzinach od 8:30 do 16:30. 

W trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, a także przypominamy o konieczności zakładania maseczek ochronnych! Przed zakupem biletu miesięcznego prosimy również o dezynfekcję dłoni udostępnionymi środkami dezynfekującymi.