Centrum Motoryzacyjne
Od marca 2020 roku zapraszamy do Szymbarku 826 (tuż przy drodze krajowej nr 28), gdzie mieści się podstawowa stacja kontroli pojazdów, wulkanizacja oraz serwis.
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazów
W naszym Centrum Motoryzacyjnym dokonasz obowiązkowego Przeglądu Technicznego Twojego samochodu. Wybierając się w dłuższą podróż możesz przyjechać do nas na diagnostykę.
Serwis klimatyzacji
W naszym serwisie klimatyzacji nie tylko uzupełnisz czynnik chłodzący ale także sprawdzisz szczelność układu. Istnieje możliwość ozonowania układu. Obsługujemy większość rodzajów pojazdów.
Wulkanizacja
Wymiana opon to wbrew pozorom nie tylko ich montaż na samochodzie. Kluczem dla bezpieczeństwa jest odpowiednie wyważenie, sprawdzenie ciśnienia.
Previous
Next

Centrum Motoryzacyjne - Libropol

Istniejemy jako przewoźnik osób od 2002 roku i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Przedsiębiorstwo – Przewozowo – Handlowe „Libropol” jest kontynuacją Firmy Handlowo – Usługowej Stefan Libront utworzonej w 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój i od początku pracujemy na to, aby zawsze nazwa firmy „Libropol” kojarzyła się z rzetelnością i dobrą marką. Świadczymy usługi zarówno w komunikacji miejskiej krajowej, jak i w międzynarodowym przewozie osób. Obecnie obsługujemy dziewięć linii komunikacyjnych wykonując 184 kursy dziennie. Dla państwa wygody stworzyliśmy punkty sprzedaży biletów. Nasze usługi świadczymy dla firm jak i osób prywatnych.

Od początku naszej działalności postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość naszych usług. Bezpieczeństwo jest priorytetem w naszych działaniach, dlatego aby być atrakcyjnym cenowo, staramy się szukać sposobów na obniżenie kosztów działalności poprzez negocjacje cen paliw, części zamiennych, opłat za ubezpieczenia i pomimo, iż zakup nowego autokaru to bardzo duży wydatek, pamiętamy, iż na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Nasz tabor to 18 szt. autokarów i busów, z czego zdecydowaną większość stanowią autobusy marki Mercedes: nowoczesne, komfortowe i serwisowane regularnie. Nasza firma dysponuje wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, koncesje i zezwolenia na przewóz osób w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Proponujemy państwu rzetelne i fachowe wykonanie usług za umiarkowane ceny, możliwe do negocjacji. Nie ma dla nas lepszej reklamy od zadowolonych Klientów, którzy polecają naszą firmę. Taka mobilizacja zobowiązuje.