O Firmie - Centrum Motoryzacyjne Libropol

Przedstawiamy Państwu nowoczesne Centrum Motoryzacyjne Szymbark, w którym nasi wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie zajmą się Państwa pojazdem.

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, kwalifikacjami i co najważniejsze z pasją do zawodu, który wykonują, te cechy sprawiają, że nasi pracownicy wykonują swoją pracę z niebywałą dbałością o szczegóły, a wykonywane przez nas usługi są profesjonalne i na najwyższym poziomie.

Aby sprostać wymaganiom rynku i klientów nieustannie szkolimy naszych pracowników poszerzając ich uprawnienia, a także powiększamy nasz park maszyn i urządzeń inwestując każdą zarobioną złotówkę w najnowszy sprzęt.

Posiadamy profesjonalne narzędzia, które pozwalają nam na świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług związanych z diagnostyką oraz serwisem w samochodach wszystkich marek.

W naszej ofercie znajdziecie państwo kompleksowe usługi związane z diagnostyką komputerową, wulkanizacją, bogatą bazą części zamiennych, jak również szerokim wachlarzem usług serwisowych (klimatyzacja), posiadamy także
podstawową stację kontroli pojazdów!

Nie zwlekaj dłużej, przekonaj się osobiście jak pracujemy!