Przejazdy Autokarowe
Od lat bezpiecznie przewozimy naszych klientów prosto do celu! Sprawdź nasze rozkłady, wybierz odpowiednią dla siebie trasę
Bogate Wyposażenie i Pełne Bezpieczeństwo
Naszym priorytetem jest aby podróż była zarówno w pełni komfortowa jak i bezpieczna.
Wyjątkowe wnętrze i estetyka
Dbamy o czystość i estetykę naszych pojazdów tak, abyś Ty drogi kliencie mógł poczuć się wyjątkowo
Posiadamy flote samochodów
Dbamy o czystość i estetykę naszych pojazdów tak, abyś Ty drogi kliencie mógł poczuć się wyjątkowo
Previous
Next

O Firmie Libropol

Istniejemy jako przewoźnik osób od 2002 roku i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Przedsiębiorstwo – Przewozowo – Handlowe „Libropol” jest kontynuacją Firmy Handlowo – Usługowej Stefan Libront utworzonej w 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój i od początku pracujemy na to, aby zawsze nazwa firmy „Libropol” kojarzyła się z rzetelnością i dobrą marką. Świadczymy usługi zarówno w komunikacji miejskiej krajowej, jak i w międzynarodowym przewozie osób. Obecnie obsługujemy dziewięć linii komunikacyjnych wykonując 184 kursy dziennie. Dla państwa wygody stworzyliśmy punkty sprzedaży biletów. Nasze usługi świadczymy dla firm jak i osób prywatnych.

Od początku naszej działalności postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość naszych usług. Bezpieczeństwo jest priorytetem w naszych działaniach, dlatego aby być atrakcyjnym cenowo, staramy się szukać sposobów na obniżenie kosztów działalności poprzez negocjacje cen paliw, części zamiennych, opłat za ubezpieczenia i pomimo, iż zakup nowego autokaru to bardzo duży wydatek, pamiętamy, iż na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Nasz tabor to 18 szt. autokarów i busów, z czego zdecydowaną większość stanowią autobusy marki Mercedes: nowoczesne, komfortowe i serwisowane regularnie. Nasza firma dysponuje wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, koncesje i zezwolenia na przewóz osób w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Proponujemy państwu rzetelne i fachowe wykonanie usług za umiarkowane ceny, możliwe do negocjacji. Nie ma dla nas lepszej reklamy od zadowolonych Klientów, którzy polecają naszą firmę. Taka mobilizacja zobowiązuje.